Holzkisten als Verpackungsmittel

Materiały opakowaniowe

Drewniane materiały opakowaniowe IPPC

EVS stellt Holzpackmittel nach HPE-Standard her

Standard HPE

Materiały opakowaniowe od EPP

Od roku 1858 nazwisko Scharnhorst oznacza drewniane materiały opakowaniowe i opakowania. Nasze drewniane materiały opakowaniowe produkowane są zgodnie ze standardem HPE i wszystkimi obowiązującymi przepisami. Drewno jest poddawane obróbce w naszej komorze suszącej zgodnie z IPPC. Opakowania drewniane naszej produkcji wysyłamy do wszystkich lokalizacji na terenie Niemiec, albo w wersji do samodzielnego montażu albo już zmontowane.

Drewniane materiały opakowaniowe z certyfikatem HPE

EVS jest członkiem niem. Federalnego Związku Producentów Drewnianych Materiałów Opakowaniowych, Palet, Opakowań eksportowych (HPE) e.V. i wszystkie materiały opakowaniowe produkuje zgodnie ze standardem HPE.

Nasze usługi

Od ponad 150 lat produkujemy drewniane opakowania dla wszystkich rodzajów towarów przemysłowych. Od prostych podstaw po skrzynie i ponadgabarytowe skrzynie drewniane, obsługujemy naszych klientów w całej Polsce i zagranicą.

Wymagania klientów i bieżące zmiany na rynku wpływają na rozwój naszych produktów. Opracowaliśmy „Crate Light“ specjalnie dla mniejszych opakowań. Stabilna drewniana podstawa z drewnianą ramą, która jest otoczona tekturową konstrukcją.

Każdy materiał do pakowania może być dostosowany do indywidualnych potrzeb. Ochrona antykorozyjna na 6 lub 12 miesięcy, wskaźniki przechyłu i uderzenia, objazdy ze stalową taśmą lub specjalne oznaczenia to tylko niektóre z opcji.

Państwa korzyść

Opakowania zoptymalizowane pod kątem zapotrzebowania i naprężeń są niezwykle ważne, aby zapewnić, że wysokiej jakości systemy, maszyny i towary dotrą do klientów w stanie nieuszkodzonym. W tym celu oferujemy szeroką gamę standardowych palet, podstaw i skrzyń drewnianych.

Projektujemy opakowania o niestandardowych rozmiarach i chętnie służymy pomocą.

Nasza obietnica

 

Materiały opakowaniowe
Od ponad 150 lat EVS produkuje drewniane materiały opakowaniowe i opakowania do towarów przemysłowych. Nasze doświadczenie znajduje odzwierciedlenie w wysokiej jakości naszych rozwiązań w zakresie opakowań.

Standard HPE
Nasze rozwiązania opakowaniowe odpowiadają wszystkie standardowi HPE-i są dostarczane albo w wersji do samodzielnego montażu, albo już w pełni zmontowane.

IPPC
Nasze drewno odpowiada standardowi ISPM 15 i nadaje się do eksportu międzynarodowego.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Pora się przekonać!

Przykładamy wagę do dbałości o hale, jak najlepszego wyposażenia stanowisk oraz wydajności. Przekonaj się, zgłaszając na ekskluzywną wizytę u nas z oprowadzaniem XPLORE Tour.