Adresy, numery telefonu oraz adresy e-mail do firmy Export Pack Polska.

Tu znajdą Państwo wszystkie dane kontaktowe do trzech oddziałów EVS Zabrze, Hannover oraz Sehnde.

EVS w polskim oddziale w Zabrzu!!

Exportverpackung Sehnde GmbH jest na dobrej drodze do rozwoju i stale poszerza swoje portfolio usług. Projekty kompleksowego outsourcingu logistycznego rosną, szczególnie w zakładach w Sehnde i Anderten. W ten nowy segment działalności inwestujemy coraz więcej mocy produkcyjnych, zarówno pod względem personelu, jak i powierzchni. Jednocześnie przywiązujemy dużą wagę do produkcji własnych materiałów, aby móc zagwarantować wysokiej jakości standardy. Specjalnie w tym celu uruchomiliśmy zakład w Polsce, aby odciążyć naszą produkcję w Sehnde! Polska firma jest również niezależna i działa prężnie na polskiemu rynku usług – o takiej samej jakości, jak w Niemczech!

Polska
ul. Alberta Borsiga 6 | 41-807 Zabrze
+(48) 32 320 00 27
info@exportpack.pl

Firma Exportverpackung Sehnde GmbH jest firmą matką mająca siedzibę w Niemczech. Oprócz obsługi klienta i zarządzania, na terenie zakładu znajdują się także magazyny i obszary produkcyjne.

Nasza siedziba w Sehnde oferuje wiele strategicznych korzyści, w tym duże powierzchnie, łatwy dostęp do autostrad i bezpośrednią bliskość lotniska Langenhagen, gdzie obsługujemy BEZPIECZNY PRZEWÓZ LOTNICZY.

Standort Sehnde
Borsigring 21 in 31319 Sehnde
+(49) 5138 700 70
info@export-verpackung.de

Posiadamy również nowoczesną halę w Anderten w Hanowerze.

Firma Exportverpackung Sehnde GmbH wywodzi się z Hanoweru, dlatego nieruchomość w Anderten od dawna należy do rodziny. Dzięki nowej hali robimy kolejny krok w kierunku konsekwentnego spełniania wymagań naszych klientów. Postrzegamy siebie nie tylko jako dostawcę usług w zakresie opakowań eksportowych, ale także rozszerzyliśmy nasze portfolio jako kompleksowego dostawcę usług logistycznych. Nowa hala w Anderten została zaprojektowana do przenoszenia dużych ładunków, została przygotowana pod kątem efektywności energetycznej, oferując modułowe i elastyczne stanowiska pracy. Oznacza to, że jesteśmy bardzo dobrze wyposażeni i możemy również obsługiwać złożone projekty dla naszych klientów.

Standort Anderten
Lohweg 7 in 30559 Anderten
+(49) 511 9368 5377
info@export-verpackung.de
Google
LinkedIn

Lub skorzystaj z naszego formularza

Name
Interesuję się
Dieses Feld dient zur Validierung und sollte nicht verändert werden.