Logistikdienstleistungen Lagerhalle mit Hochregalen

Usługi logistyczne

Supply Chain Management mit digitalen Systemen

Supply Chain Management

Mitarbeiter komissioniert und scannt Ersatzteile im Lager

Zarządzanie częściami zamiennymi

Usługi logistyczne od EPP

Usługi logistyczne na najwyższym poziomie – od tego jest Export Pack Polska, firma dokładająca wszelkich starań by generować odczuwalną dla klientów wartość dodaną. Postrzegamy logistykę kompleksowo i jesteśmy ekspertami smart rozwiązań w dziedzinie optymalizacji procesów logistycznych, logistyki wewnątrzzakładowej, tworzenia dokumentacji oraz wszystkiego, co dotyczy transportu towarów.

Usługi logistyczne z certyfikatem ISO

Cały system zarządzania SCM funkcjonuje sprawnie tylko wtedy, gdy wszystkie procesy logistyczne są przejrzyście zdefiniowane. O tym, że pracujemy zgodnie z powtarzalnym standardem świadczy certyfikat ISO. Przejmowanie na siebie całej logistyki i projektów outsourcingowych to nasza specjalność.

Nasze usługi

Posiadamy wiedzę specjalistyczną w dziedzinie logistyki  i podejmujemy się realizacji złożonych projektów dla wielu klientów w ramach outsourcingu logistycznego. W ten sposób zapewniamy trwały wzrost jakości i znacznie wydajniejsze procesy wysyłkowe.

Kompletowanie elementów takich jak części zamienne do zakładów przemysłowych wymaga dużej wiedzy i staranności. Zajmujemy się Państwa towarem, jego magazynowaniem, kompleksowym tworzeniem zamówień, pakowaniem dostosowanym do potrzeb naszych klientów. Twoi klienci zamawiają u Ciebie, my zajmujemy się resztą.

Przesyłki międzynarodowe wymagają dokładnej dokumentacji towarów, którą przygotowujemy podczas pakowania, włączając w to również dokumentację fotograficzną. Tworzymy kompleksowy zestaw dokumentów wysyłkowych.

Państwa korzyść

Logistyka stanowi istotny wkład w sukces każdej firmy przemysłowej. Zespół Export Pack Polska zapewnia sprawny przebieg całego procesu logistycznego. Począwszy od przyjęcia towarów, zaopatrzenia produkcji wewnętrznej, zarządzania częściami zamiennymi, aż po kompletację, pakowanie i wysyłkę towarów.

Każdy projekt outsourcingu logistyki musi być zawsze rozpatrywany indywidualnie. Przed przyjęciem zlecenia  logistycznego upewniamy się, że możliwe jest utrzymanie codziennych operacji. W kolejnych krokach przejmujemy coraz więcej zadań, zapewniając w ten sposób jasno zdefiniowane procesy i wydajność logistyczną.

Nasza obietnica

Usługa logistyki
EVS świadczy wszelkie usługi z zakresu logistyki, od przyjęcia towaru, magazynowania, poprzez komisjonowanie, aż po pakowanie i wysyłkę.

Optymalizacja procesów logistycznych
Nie zadowalamy się standardami, tylko nieustannie optymalizujemy procesy logistyczne. Dlatego też nierzadkie są osiągi wydajności na poziomie aż 20%.

Supply Chain Management
Za sprawą naszego autorskiego oprogramowania Software X-Parts Management mamy pod kontrolą cały logistyczny łańcuch dostaw. Dzięki sieci dostawców, kurierów, spedytorów oraz naszych pracowników możemy w każdej chwili udzielić informacji o zamówieniach i projektach.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden