LOKALIZACJA ZABRZE

Export Pack w Zabrzu – nowopowstały oddział

Projekty związane z kompleksowym outsourcingiem logistycznym rozwijają się przede wszystkim w lokalizacjach Sehnde i Anderten. W tym nowym obszarze inwestujemy coraz więcej, w szczególności jeśli chodzi o zasoby ludzkie jak i powierzchnię. Jednocześnie przywiązujemy dużą wagę do produkcji opakowań, by móc zagwarantować najwyższą jakość. Z taką myślą powstał zakład w Polsce – aby odciążyć produkcję w Sehnde i zaopatrywać nasze zakłady w opakowania i ich elementy. Oddział polski jest firmą niezależną i świadczy na polskim rynku usługi tej samej wysokiej jakości jak w Niemczech.

We wrześniu br. nastąpiło oficjalne otwarcie naszego nowego oddziału w Zabrzu, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Jest to dla nas kolejny kamień milowy w naszej działalności i motywuje nas to do tego, aby być jeszcze bardziej efektywnym partnerem w biznesie i działać zgodnie z Państwa koncepcją. Nasza nowa lokalizacja w Polsce jest uzupełnieniem zespołów w Sehnde i Anderten. Produkuje opakowania i oferuje te same usługi również na rynku polskim.

Lukasz Pietrzk

CEO Export Pack Polska
1
qm Powierzchnia
1
Pracownicy
1
qm Powierzchnia hali

Aktualności oddział Zabrze

Certyfikat ISO 2019

Certyfikat ISO 2019 dla wszystkich oddziałów Również w tym roku z powodzeniem przeprowadziliśmy audyt ISO i otrzymaliśmy wymagane certyfikaty dla…
Czytaj dalej
Menu