PAKOWANIE

Pakowanie towarów jest dla nas równie ważne, jak wyprodukowanie wysokiej jakości opakowania eksportowego. Zabezpieczanie ładunku, hermetyczne foliowanie, sprzęt antykorozyjny oraz przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów, w tym szczegółowej dokumentacji fotograficznej, są dla nas ważnymi usługami. Pakowanie każdego systemu musi być planowane indywidualnie i wielokrotnie. Jaka metoda montażu jest stosowana? Jak wysoki może być środek ciężkości? Jaką trasę transportu obiera system i do którego kraju przeznaczenia jeździ transport? To tylko kilka pytań, na które należy szczegółowo odpowiedzieć.

Doradztwo

Pakujemy urządzenia przemysłowe, maszyny, konstrukcje stalowe, rozdzielnice i inne towary na eksport i transport krajowy. Skorzystajcie z naszego wieloletniego doświadczenia!

Obróbka drewna / IPPC

Własna suszarnia umożliwia nam samodzielną obróbkę drewna do produkcji skrzyń i sztauowania zgodnie z ISPM-15 (IPPC) i pozwala nam elastycznie dostosowywać się do Państwa oczekiwań. Taka obróbka drewna jest obecnie zalecana przez wiele krajów importujących.

Opakowanie robocze

Zdarzają się projekty, które wymagają, aby sprzęt czy towary były pakowane w Państwa zakładzie lub w innych miejscach poza naszą siedzibą. W zależności od Państwa potrzeb, zapewnimy zespół, który zapakuje Państwa towar w żądanym miejscu w odpowiednie opakowania.

Sztauowanie kontenerów

Wysyłka towaru w kontenerze? Zrobimy to dla Państwa! Bez względu na to, czy są zapakowane, czy rozpakowane: towary są przechowywane i zabezpieczane w kontenerach bezpośrednio w naszej siedzibie. Nasza infrastruktura jest dobrze zaprojektowana nawet dla bardzo ciężkich i wielkogabarytowych towarów. Odpowiednie rozmieszczenie paczek w kontenerze jest obliczane komputerowo, dzięki czemu optymalnie wykorzysztujemy przestrzeń. Na życzenie sztaujemy również kontenery w siedzibie klienta.

Wysyłka towarów niebezpiecznych

Wysyłka towarów niebezpiecznych wiąże się ze szczególnym ryzykiem w ogólnym ruchu towarowym i wymaga profesjonalnej obsługi oraz przejrzystej dokumentacji. Posiadamy specjalnie przeszkolony personel, co umożliwia szybką i bezproblemową wysyłkę towarów niebezpiecznych.

Zarządzanie projektami

Odbieramy, koordynujemy, pakujemy i dostarczamy Państwa sprzęt również w przypadku dużych zamówień, zajmując pozycję partnera logistycznego. Mogą Państwo zlecić swoim dostawcom transport towarów bezpośrednio do nas. Dzięki dużej powierzchni magazynowej, jak i otwartej przestrzeni, możemy również odbierać, pakować i wysyłać komponenty złożonych projektów z jednego miejsca w jednej lub kilku transzach.

Menu