Przesyłka ekspresowa

Koniec z oczekiwaniem. Państwo dostarczają towar z rana, a my zapakujemy go jeszcze tego samego dnia!

 

Rynek usług logistycznych w zglobalizowanym świecie nieustannie się zmienia. Nadawcy i odbiorcy towarów zwiększyli wymagania dotyczące szybkości, elastyczności, ceny i jakości. Export Pack Polska nie tylko rozpoznało ten trend, ale także opracowało swoje usługi specjalnie dla tych zwiększonych wymagań.

Dzięki opcji XPRESS oferujemy naszym klientom ekspresową obsługę wysokiej jakości opakowań eksportowych. W sieciowym świecie towary muszą być wysyłane i odbierane tak szybko, jak to możliwe, aby utrzymać optymalny przepływ pracy. Ale sama szybkość to nie wszystko: zwłaszcza w przypadku maszyn wysokiej jakości należy zwrócić uwagę na jakość wysyłek.

EXPORT PACK POLSKA OFERUJE PAŃSTWU WŁAŚNIE TO: NAJLEPSZA JAKOŚĆ – NAJWIĘKSZA ELASTYCZNOŚĆ – NAJWYŻSZE TEMPO

 

Aby być jeszcze szybszym i bardziej elastycznym, a jednocześnie móc oferować dobry stosunek jakości do ceny, konieczne jest dopracowanie i spełnienie wielu warunków . Czy jesteście Państwo zainteresowani wysyłką ekspresową? Prosimy o bezpośredni kontakt

Indywidualne koncepcje opakowań

Dzięki naszemu programowi XPRESS oferujemy nie tylko ustandaryzowane opakowania, ale także konstruujemy indywidualne rozwiązania dla Państwa towarów! Dzięki temu są Państwo szybcy i elastyczni.

Bezpieczny transport lotniczy

Szczególnie w przypadku pilnego transportu lotniczego, dzięki któremu zaopatrywane są place budowy w niezbędne części, warto mieć partnera u swego boku, który przestrzega ścisłych wytycznych.

Menu