Usługi

Łączymy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnymi technicznymi możliwościami. Trzymamy rękę na pulsie i jesteśmy pionierami w branży!

Od ponad 150 lat produkujemy wysokiej jakości skrzynie eksportowe i rozwijamy nasze usługi, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Oferujemy również wszystkie usługi logistyczne i jesteśmy Państwa niezawodnym partnerem na wszystkich etapach importu i eksportu Państwa towarów.

Specjalizujemy się we wszystkich procesach w łańcuchu logistycznym, od przyjęcia towaru do planowania wysyłki. Obszary, spowalniające Państwa kompetencje i zmniejszające konkurencyjność, są naszą podstawową działalnością.

Produkcja

Od ponad 150 lat produkujemy wysokiej jakości opakowania eksportowe w dwóch lokalizacjach na wschodzie miasta Hannover. Oferujemy Państwu skrzynie od standardowych rozmiarów do ekstremalnie szybkiej realizacji po opakowania indywidualne i kompleksowe.

Pakowanie

Produkcja skrzyń eksportowych obejmuje również niezawodne opakowania towarów wysokiej wartości. Pakujemy urządzenia przemysłowe, maszyny, rozdzielnice i inne towary przeznaczone na eksport i transport krajowy według standardu HPE.

Bezpieczny transport lotniczy

Jesteśmy zarejestrowanym agentem i wysyłamy fracht lotniczy z naszych oddziałów. Wszystkie prace związane z zabezpieczeniem wykonywane są przez specjalnie przeszkolony personel

Wysyłka ekspresowa

Czasami sprawy muszą być załatwione szybko i nasz zespół jest na to gotowy. Koncentrujemy się na niezwykle szybkiej realizacji zamówień na produkcji i pakowaniu. W połączeniu z naszym “SAFE AIRfreight” Państwa towar znajdzie się w miejscu przeznaczenia w możliwie najkrótszym czasie.

Outsourcung logistyczny

Wielu klientów korzysta z naszego know-how w zakresie opakowań oraz logistyki i powierza nam obsługę wszystkich procesów logistycznych. Obejmuje to nie tylko pakowanie, ale także magazynowanie i kompletację zamówień.

Portal Klienta X-Portal

Podczas składania zamówień dla naszych klientów zbierane są liczne dane i dokumenty. Tutaj również wyznaczyliśmy standardy i stworzyliśmy własny portal dla klientów, za pośrednictwem którego wszystkie współpracujące osoby, mogą w każdej chwili uzyskać dostęp do wszystkich danych i dokumentów.

Menu